Firminis stilius

Image
Palikite neišdildomą ir įsimintiną pirmąjį įspūdį potencialiems klientams
Image

Unikalus

Jūsų firminis stilius privalo išsiskirti rinkoje ir būti lengvai įsimenamas. To galima pasiekti, vengiant dėmesio neatkreipiančių, dažnai naudojamų vizualinių priemonių ir simbolių. Nors jūsų logotipas privalo atspindėti verslo unikalumą, tačiau jis neprivalo tiesiogiai atvaizduoti produkto ar paslaugos, kurią teikiate. Naudodami aukštos klasės ir kokybiškus šriftus bei jų apipavidalinimus sukursime jūsų įmonei išskirtinį firminį stilių.

Image

Lankstus

Stiprus firminis stilius ir logotipas privalo būti tinkami skirtingiems medijų kanalams: nepamirštamas internetinės svetainės dizainas, reprezentatyvi vizitinė kortelė, nepriekaištingas reklaminis stendas ir t.t. Firminis stilius bus pritaikytas įvairiems medijos kanalams, nekils bėdų dėl aukštos rezoliucijos spaudos darbų.

Image

Įsimintinas

Geras firminis stilius turi būti įsimintinas ir patraukti dėmesį iš pirmo žvilgsnio. Firminio stiliaus atpažįstamumas skatina klientų pasitikėjimą ir patikimumą. Naudojant efektingą dizainą kartu su apgalvota marketingo sistema, jūsų firminis stilius auditorijai kurs patikimos įmonės asociaciją.

Image

Ilgaamžiškas

Geras firminio stiliaus dizainas išliks ilgai, sukurs tapatybę, bus lengvai modernizuojamas.

Image

Iliustratyvus

Net jeigu firminio stiliaus dizainas tiesiogiai neiliustruoja produktų ir paslaugų, jis privalo atspindėti jūsų įmonės vertybes. Idealu, jei stilius atitinka tikslinės auditorijos pasaulėžiūrą ir įsitikinimus. Svarbus elementas, kuriant patrauklų firminį stilių, yra tinkamos spalvos, sukeliančios tokias emocijas, kokių jūs siekiate, pasirinkimas.

TURITE KLAUSIMŲ ?

Susisiekite ir gaukite nemokamą konsultaciją ir puslapio auditą

Image
SUSISIEKTI