Grafinis dizainas

Išanalizavę kliento poreikius, mes sukuriame unikalų dizainą arba modifikuojame “parengiamąją temą” pagal kliento poreikius ir biudžetą, logotipo dizainą, pilną grafinę tapatybę, mobiliųjų programų dizainus.

Interneto puslapių dizainas

Unikalus ir šiuolaikiškas interneto svetainės dizainas, sukurtas atsižvelgiant į Jūsų individualius poreikius bei pageidavimus

Logotipų dizainas

Stiprus logotipas – tai grafiniu būdu perteiktas Jūsų įmonės identitetas. Sukursime naują arba atnaujinsime Jūsų seno logotipo dizainą.

Grafinė tapatybė

Iliustratyvus, lanktus ir ilgaamžiškas – tai kriterijai, kuriais vadovaujamės, kurdami savo klientų grafinę tapatybę. Specialiai Jums sukursime firminę prekės ženklo knygą ( angl. Brand book), vizitinių kortelių, blankų ir kitų vizualinių elementų stilių.

Mobiliųjų aplikacijų dizainas

Programėlės dizainas – vienas iš jos sėkmės rinkoje garantų. Kurdami mobiliąsias aplikacijas, didelį dėmesį skiriame naudotojo sąsajos (angl. User Interface) ir vartotojų patirties (angl. User Experience) rodiklių analizavimui.

Turite Klausimų ?

Susisiekite ir gaukite nemokamą konsultaciją ir puslapio auditą.

Gaukite pasiūlymą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintų geriausią mūsų svetainės patirtį. Naudodamiesi mūsų svetaine sutinkate slapukus. Sužinokite daugiau