Interneto svetainių kūrimas

Image
Unikali, praktiška, visiems įrenginiams pritaikyta interneto svetainė

"Sukursime vizualiai nepakartojamą ir praktišką tinklalapį,kuris padės padidinti konversijas. Užtikrinsime, kad lankytojas ne tik ilgiau pasiliktų jūsų interneto puslapyje, tačiau ir taptų jūsų klientu"

Image

Prisitaikantis responsive puslapio dizainas

Prisitaikantis responsive dizainas paruošia internetinius puslapius ateičiai, paversdamas juos patraukliais skirtinguose įrenginiuose; Mūsų komanda projektuoja, kuria ir vysto responsive interneto puslapius, kurie padidina konversijų skaičių ir bendrą lankytojų srautą;

Image

Kodėl turėčiau rinktis responsive internetinio puslapio dizainą?

Tinklalapis, kuris nėra pritaikytas mobiliajam naudojimui, gali prarasti daugybę verslo galimybių. Responsive internetinis puslapis prisitaiko prie kiekvieno įrenginio: nuo kompiuterio darbalaukio iki išmaniųjų telefonų ar planšečių. Prisitaikantis tinklalapis dinamiškai optimizuoja turinio ir vizualinių elementų dydį skirtingiems ekranams tam, kad užtikrintų tinklalapio efektyvumą ir galimybę juo lengvai naudotis kiekviename įrenginyje.

Image

Geriausia galimybė aukštiems mobiliosios paieškos reitingams pasiekti

Prisitaikantis dizainas yra puikus pasirinkimas, norint tinklalapį paversti tinkamu tiek mobilioms, tiek įprastinėms paieškos sistemoms. Pateikdami vieną dinamišką svetainės versiją, jūs leidžiate paieškos sistemoms suprasti ir teisingai atvaizduoti jūsų internetinės svetainės turinį įvairiuose įrenginiuose.

Image

Efektyvus tiek laiko, tiek išlaidų atžvilgiu

Prisitaikantis tinklalapio dizainas gali reikšmingai sumažinti plėtros laiką ir išlaidas. Užuot kūrę tradicinį tinklalapį ir atskirą puslapį mobiliesiems telefonas, rinkitės vieną prisitaikantį dizainą.

TURITE KLAUSIMŲ ?

Susisiekite ir gaukite nemokamą konsultaciją ir puslapio auditą

Image
SUSISIEKTI