PAIEŠKOS SISTEMŲ MARKETINGAS

Image
Mokėkite tik už tiesioginį aktualių vartotojų srautą.
Image

Tyrimas ir raktažodžių paieška

Susipažįstama su kliento verslu, tinklalapiu, socialiniu statusu ir konkurentais, kad būtų galima parengti aiškią visų projekto etapų viziją. Remiantis analize ir turima kampanijos statistika, įvertinamas interneto svetainės autoritetas paieškos sistemų atžvilgiu. Įvertinus verslo tikslus ir galimybes, apibrėžiami potencialūs tiksliniai raktažodžiai. Išskiriami konkurentai, jų naudojami raktažodžiai. Remiantis raktažodžių tyrimu, apibrėžiamos galimybių ir rizikos sritys.

Image

Strategijos kūrimas

Sukuriama visapusiška paieškos sistemų strategija ir parengiamas planas, kuris apibrėžia sąlygas ir nurodo numatytus tikslus. Sukuriami vidiniai interneto svetainės puslapiai, pritaikyti reklamuojamiems produktams ar paslaugoms.

Image

Strategijos optimizavimas

Reklamos kampanija stebima ir jei reikia, remiantis raktažodžių efektyvumu, koreguojama. Prireikus keičiami kainų siūlymai, reklaminiai tekstai ir vidiniai puslapiai.

Image

Ataskaitos

Pateikiamos reguliarios ataskaitos, kuriose supažindinama su kampanijos veiklos analize ir tikslų įgyvendinimu. Remiantis rezultatais, koreguojamas projekto planas.

TURITE KLAUSIMŲ ?

Susisiekite ir gaukite nemokamą konsultaciją ir puslapio auditą

Image
SUSISIEKTI